Tapuši jauni ziņu portāli Latvijā

Dalies

Latvijas informācijas telpu dažādās nišās nesen papildinājuši jauni portāli, kuros var iegūt vērtīgu, izglītojošu un arī sadzīvē noderīgu informāciju.

  1. Interneta vietne Jūsu veselībai  apraksta dažādas veselīga dzīvesveida un labsajūtas tēmas. tur uzzināsiet par sāls lampu un citu lietu noderību vai arī kaitīgumu  veselībai, laimes pakaviem, iņ jaņ, kā arī iekšējās harmonijas veicināšanu.
  2. Ziņu portāls Fitnesa ziņas piedāvā informāciju par dažādām diētām veselīgam uzturam, treniņu idejas mājas apstākļos un ārpus mājas, kā arī informāciju par sportiskām aktivitātēm Latvijā.
  3. Tehnoloģiju jomā SEMSEO.LV piedāvā izglītoties par veiksmīga biznesa uzsākšanu interneta vidē jeb mājaslapas izveidošanu pašu spēkiem un arī tās uzlabošanu tā, lai to varētu ātri atrast Google meklēšanas rezultātos.
  4. Jelgavas iedzīvotājiem un Jelgavā notiekošo aktualitāšu interesentiem jauns ziņu portāls Jelgavas ziņas. Beidzot Jelgavas pilsētas un novada aktualitātes ir iespējams ērti un viegli izlasīt arī mobilajās ierīcēs, jo lasītājiem vairs nav pieejams nesen likvidētais Jelgavas vēstnesis.
  5. Latviešu literatūras cienītājiem un rakstniekiem ir pieejams jauns interaktīvs portāls eLiterature, kur ikviens rakstnieks ir aicināts publicēt informāciju par sevi un saviem darbiem.
  6. Dzīvnieku mīļotājiem un saimniekiem tapis jauns portāls Animal Care, kur atrodami interesanti un noderīgi padomu gan kaķu, gan suņu īpašniekiem.
  7. Azartspēļu salīdzināšanas portāls Salīdzini Kazino piedāvā apskatus un atsaukmes par Latvijā licencēto tiešsaistes azartspēļu un totalizatoru piedāvājumiem tiem, kam vecums ir virs 18 gadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *