Akcijas Buklets

Akcijas buklets jaunajai nedēļai no tava iemīļotākā veikala un visas atlaides jeb izpārdošanas. Atrodi Latvijā populārāko veikalu akciju bukletus un piedāvājumus šeit. Izvēlies jaunāko atlaižu avīzi no Maxima, Rimi, Mego, Top un citiem populārākajiem veikaliem!

Visas akcijas vienu viet!

Mēs viemēr ievācam informāciju par jaunākajiem atlaižu piedāvājumiem un publicējam akciju avīzes digitālā formātā šajā mājaslapā! Nemeklē tālāk – visi bukleti, arī Lidl akcijas ir ātri un ērti pieejami tieši šeit!

Kautko aizmirsām? Ziņo Visas Akcijas Twitter šeit un mēs papildināsim akciju piedāvājumu sarakstu!

Kāpēc izmantot akcijas piedāvājumus?

Lielākie pārtikas preču tirgotāji Latvijā katru nedēļu piedāvā jaunu akcijas katalogu, lai izpārdotu preces, kurām iepriekšējā periodā ir bijis mazāks pieprasījums, vai arī tās ir iepirktas vairāk tieši lielā pieprasījuma dēļ. Kāpēc maksāt vairāk, ja var samaksāt mazāk un iegūt vairāk tieši tās preces, ko sirds kāro?

Valdentīndienas piedāvājumi 2022

Rimi ir sarūpējis īpašas skaistumkopšanas preces akcijas, lai tu varētu saposties Valentīndienai. Apskati Rimi skaistuma dienas katalogu. Tajā atradīsi gan dekoratīvo, gan kopjošo kosmētiku, dušas kosmētiku un arī citas preces, kas palīdzēs saposties un būt vēl skaistākai!

Akcijas buklets

Dalies