eRadio – Visas Latvijas radio stacijas

Eradio jeb interneta radio – tā ir iespēja klausÄ«ties radio savā datorā vai mobilajā ierÄ«cē pat ja tev nav pieejams radio aparāts. Izvēlies jebkuru no radio stacijām un spied uz saites, lai sāktu klausÄ«ties!Ā Kamēr plausies radio, aplÅ«ko Latvijas eradio webkameras Å”eit.

LR1Ā  LR 2Ā  LR3 KlasikaĀ 
SkontoĀ  Star FMĀ  LR4Ā 
SWHĀ  SWH +Ā  SWH RockĀ 
MIX FMĀ  Lounge FMĀ  SWH GoldĀ 
XOĀ  Baltkom Crush FMĀ 
EHRĀ  EHR SuperhitsĀ  ERH Krievijas HÄ«tiĀ 
Relax FMĀ  TopradioĀ  Pieci FMĀ 
Spin FMĀ  Retro FMĀ  AvtoradioĀ 
PIKĀ  TEVĀ  KristÄ«gais Radio
Kurzemes RadioĀ  Skonto PlusĀ  Latgales RadioĀ 
Rietumu Radio 7Ā  RēzekneĀ 
ArenaĀ  NABAĀ  Alise PlusĀ 
Nordic Beat NormaĀ  Merkurs
Radio1Ā  5 HitiĀ  MarijaĀ 
5 LatgalieÅ”iĀ  5 AtklājumiĀ  5 LatvieÅ”iĀ 
EHR FreshĀ  EHR latvieÅ”iĀ  Pieci RÄ«tiĀ 
EHR AcousticĀ  EHR DanceĀ  XradioĀ 
LustÄ«gsĀ  Energy HitĀ  Studio 69Ā 
Latvian DanceĀ  Energy RusĀ  NemiersĀ 
Power FMĀ  L RadioĀ  TalsiĀ 

 

Skaties tīmekļa kameras Ŕeit!

Jauno mediju kultÅ«ras centra RIXC radio kā ar masu medija funkcijām nesaistÄ«ts risinājums un sociālās kopienas interneta lapā integrētais ORB radio. Radio SWH eRadio webkameras ir ierÄ«kotas studijā un skatÄ«tāji var vērot radio darbu tieÅ”raidē.

Kas ir interneta radio?

Interneta radio tradicionāla radio izskatu (nodroÅ”inot audiofailu skanÄ“Å”anas lineārumu), bet no otras ā€“ ietvertu jauno mediju piedāvātās iespējas, ko izmantot gan medija satura veidotājiem, gan tā patērētājiem.

Pavisam Latvijā interneta lapā eradio.lv uzskaitÄ«tas 58 internetā klausāmas radiostacijas.[2] Izvēloties piecus atŔķirÄ«gus radio risinājumus, tiek salÄ«dzināts, kā tie iemanto jaunā medija izskatu. PētÄ«jumā noskaidrotais un izsecinātais balstās uz teorētiski pamatotu kritēriju aprakstoÅ”u analÄ«zi un intervijām ar radiostaciju vadÄ«tājiem.

Lietotāji ir radio veidotāji

RIXC radio 1997. gada radÄ«jis savu radio versiju un piedāvā internetā klausÄ«ties gan radio tieÅ”raides, gan arhÄ«vus, kā arÄ« novērtēt vizuālus materiālus.

Attiecībā uz auditorijas iesaisti, visvairāk tas jūtams ORB radio, kur lietotāji ir arī radio satura radītāji. Noteiktas subkultūras auditorijas iesaisti pieļauj arī RIXC radio.

Tradicionālais nepazūd

Ja tradicionālās radiostacijas (LR1, Radio SWH) savas tradicionāla radio iezÄ«mes pārzina, tad tikai internetā raidoÅ”ajām radiostacijām (Radio QBS, ORB radio, RIXC radio) ir mazāka izpratne par tradicionālu radio. Tātad notiek jaunā un tradicionālā medija Ä«paŔību savstarpēja izmantoÅ”ana.

Dalies