Webkameras Latvijā – vēro Latviju tiešraidē!

ceļu kamera

Eradio Webkameras – tā ir iespēja tiešajā ēterā aplūkot video dažādās Latvijas vietās, kā arī citur Baltijā. Aplūkojiet visas Latvijas un Baltijas eradio webkameras šeit.

Rīgas panorāma

Latvija, Rīga

Rīga tika dibināta 1201. gadā un bija Hanzas savienības biedre. Rīgas vecais centrs ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā ar jūgendstila/jugendstila arhitektūru un 19. gadsimta koka ēkām. 2014. gadā Rīga un Ūme, Zviedrija, tika nosauktas par Eiropas kultūras galvaspilsētām. 2006. gada NATO samits, 2003. gada Eirovīzijas dziesmu konkurss, 2006. gada IIHF pasaules čempionāts hokejā vīriešiem, 2013. gada pasaules čempionāts kērlingā sievietēm un 2021. gada IIHF pasaules čempionāts notika Rīgā. Tur atrodas Eiropas Savienības Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru birojs (BEREC). Tas tika pasludināts par Eiropas gastronomijas reģionu 2017.

Brīvības piemineklis

Latvija, Rīga

Rīgas centrā atrodas Milda, kas paceļ trīs apzeltītas zvaigznes. Piemineklis pirmo reizi tika iecerēts 20. gadsimta 20. gadu sākumā. Piemineklis beidzot tika pabeigts 30. gadu sākumā un tā projektu iesniedza latviešu tēlnieks Kārlis Zāle.
Ja meklēji eRadio, atrodi sarakstu ar visām Latvijas radio stacijām šeit!
Dalies