Populārākie sludinājumu portāli Latvijā (2024)

pieaugušā mācās

Populārākie sludinājumu portāli Latvijā 2024. gadā ir tie paši SS, Pilsēta24, un citi, taču tas vēl nav viss! Savu popularitāti jau sākuši iekarot arī citi Latvijas sludinājumu vietnes, tāpēc esam sagatavojuši un atjaunojuši sarakstu ar labākajiem sludinājumju p0rtāliem. To vidū ir gan maksas, gan arī bezmaksas portāli, kas sniedz iespējas ievietot sludinājumus visdažādākajās tēmās. 

1. SS.com

SS.COM jeb SS.LV ir saglabā savu popularitāti, taču daudz lietotāju sūdzās par dārgajām sludinājumu ievietošanas cenām, neērtībām un citām nebūšanām. Šis portāls jsu daudzus gadus jūtās kā monopola tipa pakalpojumu sniezējs, tāpēc tā lietotāji samierinās portāla nostādītajām prasībām.

2. zip.lv

Grupas Draugiem.lv sludinājumu portāls zip.lv ir alternatīva vietne, kur var ievietot savus sludinājumus bez maksas.

3. Pilsēta24

Sludinājumu portāls Pilsēta24.lv fokusējās uz nekustamo īpašumu tirgu.

4. MM

MM.LV ir jauns un ērts sludinājumu portāls. Līdzīgi kā SS.com, tajā ir ērti pārskatāmas sadaļas un apakšadaļas, kuru izkārtojums ir labi pārdomāts. Dizains ir modernāks, un, jāsaka, ērtāks. Te ir iespējams ievietot reklāmas bez maksas un lietotāju skaits ir strauji audzis.

5. Dalder

Dalder.lv ir izteikti mūsdienīgs un moderns reklāmas un sludinājumu portāls. Tas rada ārkārtīgi profesionālu iespaidu ar savu dizainu.

6. Inch

Inch.lv ir nekustamo īpašumu nišas portāls ar advancētākām iespējām, kas paredzētas tieši nekustamo īpašumu jomai. Atšķirībā no citiem nekustamo īpašumu sludinājumu portāliem, tajā var atrast arī investīciju objektus.

7. Viss

Viss.lv ļaus atrast dažādas vietas un pakalpojumu sniedzējus, viesu mājās un citas iestādes. Tur var publicēt sludinājumus līdzīgi kā ss.com.

8. Reklama

Reklama.lv zaudē savu popularitāti, jo, kā redzams, sludināmumu skaits tajā ir sarucois. Nav ērti pārskatāmas sadaļas sludinājumu tēmām un dizains ir novecojis.

9. Gets

Gets.lv ir jauns un dizainiski pievilcīgs portāls, kas fokusējas uz novadu sludinājumiem. Tas ļaus ievietot vizuālas reklāmas.

10. Docka

Docka.lv ir bezmaksas sludinājumu un atlaižu portāls. Ir pieejamas dažādu tēmu sadaļas, kā jau tas ir ierasts sludinājumu portālos. Ja vēlaties ietaupīt naudu, iesakām izmēģināt kādu no šiem bezmaksas sludinājumu portāliem.

Noslēgumā jāpiemin, ka daudzi sludinājumi mūsdienās sāk aizplūst no sludinājumu portāliem uz sociālā portāla facebook.com tirgus sadaļu vai domubiedru grupām. Domu biedru grupas ļauj ātri tikt informētam par meklēto, tomēr tajās ir sarežģītak ko atrast pašam, jo nepiedāvā tik advancētas meklēšanas funkcijas.

Kādi sludinājumi Latvijā tiek publicēti visbiežāk?

Biežāk publicētie sludinājumi Latvijā joprojām ir auto sludinājumi, kuriem seko nekustamā īpašuma un darba sludinājumi.

Bezmaksas sludinājumi Latvijā

Apkopojot sludinājumu vietņu sarakstu, secinām, ka bezmaksas sludinājumi Latvijā var tikt publicēti vietnēs MM, Dalder, Viss, Docka un ZIP.

populārākie sludinājumu portāli latvijā

Lasi, kas ir populārākie un jaunākie ziņu portāli Latvijā šeit!

Dalies