Populārākie ziņu portāli Latvijā (papildināts)

pieaugušā mācās

Kamēr populārākie ziņu portāli Latvijā ir Kas Jauns, LSM, LA, un citi, savu atpazīstamību sāk iekarot arī vēl mazie un sazlīdzinoši jaunie portāli. Latvijas informācijas telpu dažādās nišās nesen papildinājuši jauni portāli, kuros var iegūt vērtīgu, izglītojošu un arī sadzīvē noderīgu informāciju. Lasi tālāk, lai uzzinātu portālu sarakstu. Jaunie portāli:

1. Sīrups

Daudzi no mums, kas dzimuši astoņdesmitajos vai deviņdesmitajos noteikti atceras tīņu un jauniešu žurnālu “Sīrups” par attiecībām un slavenībām. Mums ir pārsteidzošas ziņas! Ir izveidota jauna internete vietne www.sirups.lv, ar domu radīt nostaļgiskas sajūtas nu jau izaugušajiem jauniešiem, taču informēt lasītājus ar vecuma grupai atbilstošām ziņām kā veselīgs dzīvesveids, mājas lietas, kā arī šis un tas no slavenību jaunumiem izklaidei. Apskati jauno Sīrupu šeit!

2. Fitnesa Ziņas

Ziņu portāls Fitnesa ziņas piedāvā informāciju par dažādām diētām veselīgam uzturam, treniņu idejas mājas apstākļos un ārpus mājas, kā arī informāciju par sportiskām aktivitātēm Latvijā. Nesen tai tapusi arī angliskā versija CardioChick.com.

3. BUK

Tehnoloģiju jomā BUK.LV piedāvā izglītoties par veiksmīga biznesa uzsākšanu interneta vidē jeb mājaslapas izveidošanu pašu spēkiem un arī tās uzlabošanu tā, lai to varētu ātri atrast Google meklēšanas rezultātos.

4. Jelgavas ziņas

Jelgavas iedzīvotājiem un Jelgavā notiekošo aktualitāšu interesentiem jauns ziņu portāls Jelgavas ziņas. Beidzot Jelgavas pilsētas un novada aktualitātes ir iespējams ērti un viegli izlasīt arī mobilajās ierīcēs, jo lasītājiem vairs nav pieejams nesen likvidētais Jelgavas vēstnesis.

5. Mans mazais

“Mans mazais” daudziem no mums ir pazīstams kā laikraksts jeb žurnāls māmiņām un tētiem. Tagad daļa rakstu no šī izdevuma pieejami arī tīmekļa vietnē Santa, vai arī apmeklējot adresi www.mansmazais.lv

6. Travel Time

Traveltime.lv ir jauns portāls ceļotājiem, tūristiem un citiem interesentiem. Šajā portālā tiek apskatīti un salīdzināti ceļojumu aģentūru populārākie piedāvājumi, piemēram, lētākie ceļojumi, ceļojumi “viss iekļauts”, labākie aviokompāniju piedāvājumi, kā arī ceļojumi ar autobusu un daudz kas cits.

Vispopulārākie portāli

1. Delfi 2. LSM 3. LS 4. Jauns 5. TvNet 6. Inbox 7. NRA 8. lv.sputniknews 9. Skaties 10. Santa 11. Diena 12. BB 13. Pietiek 14. LVportāls 14. Re:Baltica 15. Ir 16. Mixnews 17. Focux 18. Puaro 19. Vēstnesis 20. Dienas Bizness (DB)

21. Apollo ziņas

Šis portāls pamatā ir e-pasta pakalpojuma nodrošinātās, taču tiek piedāvātas arī Apollo ziņas, kuras ir vairāk populāras Apollo e-pasta lietotāju vidū. Apollo popularitāte ievērojumi krita pēc e-pasta pakalojuma bezmaksas versijas likvidēšanas agrākajos gados.

Jauni Latvijas ziņu portāli ārzemju auditorijai

Latvijā atpazīstami sāk kļūt arī daži portāli angļu valodā, kurus veidojusi latvieši. Vēlam tautiešiem veiksmi ārzemes un aplūkojam, kuri tie ir! 

1. Synthwave XYZ

Šis portāls ir veidots mazpazīstamajam “underground” retro elektroniskās mūzikas žanram. Šeit uzzināsiet vairāk par synthwave jeb retro wave mūzikas žanru. Apmeklējiet synthwave.xyz šeit.

2. Cardio Chick

Vēl nesen amerikāņiem piederējušais fitnesa un veselīga dzīvesveida portāls cardiochick.com ir nonācis latviešu rokās un iegūst jaunu elpu.

3. Pad Gossip

Portāls PadGossip.com ziņo par jaunumiem IT tehnoloģijās, piedāvā gadžetu un interneta pakalpojumu salīdzinājumus un apskatus, kā arī tur atradīsiet izdevīgus piedāvājumus un kuponu kodus, piemēram, mājaslapu hostinga iegādei.

4. Spark Arrows

Spark Arrows ir ziņu portāls un interneta veikals loka šaušanas jomā. Tas piedāvā lokšaušanas ekipējumu un apraksta noderīgus padomus šajā sporta veidā. Interneta veikals pamatā mērķēts ASV un tieši Losandželosas tirgum, taču produkciju piegādā arī citās valstīs.

5. Hemp Piers

Hemp Piers, kā izska nosaukums, ir ziņu portāls kaņepju izstrādājumu (hemp) tematikā.

5. HoReCa.io

HoReCa ir jauns ziņu portāls HoReCa jeb viesnīcu, restroānu, kafejnīcu nišā ar noderījiem padomiem šajā biznesa nozarē angļu valodā. Portāla autori ieplānojuši to nākotnē tulkot arī Latvijas tirgum.

Populārākie Latvijas ziņu portāli ārzemju lasītājiem (angliski)

Aktuālo informāciju par Latvijā notiekošo angliski lasošie ir iecienījuši iegūt no tādiem portāliem, kā:

  1. NRA
  2. ReBaltica
  3. LSM
  4. BNN NEWS
  5. Latvia.eu

Vai nepieminējām vēl kādu ievērības cienīgu portālu? Ja tā, droši ziņo!

Dalies