Ko interesantu var iegādāties Japānā? (suvenīri, idejas 2022)

lietotu drēbju andele

Japāna, kā visi zina, ir aizraujoša valsts. Protams, japāņiem tas viss šķiet dabiski un pašsaprotami, jo viņiem Eiropā pirktās preces, visticamāk, šķiet dīvainas. Jebkurā gadījumā japāņi ir ieguldījuši drosmīgas pūles. Nav iespējams, ka viņus nekas nepārsteigs.

Savādāki augļi

Japānā var iegādāties arbūzu, kas nav nekas neparasts, tomēr pieejamais arbūzs ir kuba formā.

Kāpēc tas tā ir? Jo tā ir Japāna. Gurķu garša ir iekļauta populārajā Pepsi testa hrfner dzērienā. Sprite ar gurķu garšu nesen tika ieviests veikalos šeit, un tas varētu būt diezgan līdzīgs. Patiesībā Japānā ir daudz populāru dzērienu ar plašu dīvainu garšu klāstu. Piemēram, jūs varat iegādāties caurspīdīgu Coca-Cola, kuras garša ir gandrīz identiska parastajai Coca-Colai. Šķiet, ka japāņiem patīk kaut kas neparasts. Arī burgeru izvēle nedaudz atšķiras no tā, ko jūs gaidāt. Burgeru ar ikriem var iegādāties Japānā.

Jūras veltes un to izstrādājumi

Ņemot vērā daudzveidīgo jūras velšu popularitāti Japānā, kaviārs noteikti nav retums. Ir pieejami arī citi kokteiļi ar kaviāra un astoņkāju garšu. Patiesībā daudzām lietām, ne tikai dzērieniem, ir dažādas garšas. Saldējums ir arī viens no populārākajiem izstrādājumiem ar gandrīz visām iedomājamām garšām. Saldējums parasti tiek saistīts ar desertiem, taču jūs varat iegūt saldējumu, kas garšo pēc zivīm, medūzām vai kalmāriem.

Japāņu dzērieni

Ja atgriežamies pie dzēriena, jūs varat iegādāties dzeramus salātus Japānā. Šis nav salātu dzēriens, bet gan šķidri salāti. Tie ir skārdenes, tāpat kā parastie dzērieni. Ja jums nav laika uzkodām, šķidrie salāti ir ideāli piemēroti, jo tie var tikt patērēti ātrāk nekā ēdot tos pašus salātus. Turklāt šiem salātiem ir dažādas garšas. Wasabi ir termins, kas ir pazīstams daudziem cilvēkiem. Latvijā ierasts to izmantot suši. Tomēr Japānā šī garša ir atrodama dažādos ēdienos un dzērienos. Piemēram, ir pieejams alus ar vasabi garšu. Šķiet, ka alus ir arī nedaudz zaļāks nekā parasti. Patiesībā tas var būt diezgan labs. Tas izklausās pēc kaut kā tāda, ko es būtu ieinteresēts izmēģināt.

Neparasti saldumi

Protams, Āzijā ir populāri kaltēti kukaiņi, un izrādās, ka Japāna daudz neatpaliek. Ja vēlaties, varat pagatavot lapseņu cepumus. Sīkdatnes ir samērā visuresošas, tomēr tajos ir iekļauta nepāra sastāvdaļa. Lapsenes neuzbrūk cilvēku sirdīm, lai gan tās nevēlas pārāk daudz aprīt. Japāņiem ir ieradums visu sapakot. Piemēram, ja jūs pērkat lielu cepumu iepakojumu, katrs cepums var būt atsevišķā iepakojumā. Apkārtējās vides aizsardzība Japānā noteikti nav īpaši aizraujoša, taču, iespējams, šis iepakojums ir izgatavots no jaukāka materiāla un nav tipiska plastmasa. Tomēr, tā kā japāņiem ir daudz dīvainu tehnoloģiju (frisr), nav iespējams noteikt, kā tā darbojas praksē.

Jāatzīst, ka daudzas preces satur lielu daudzumu dažādu ķimikāliju, tāpēc daudziem gardumiem ir vienāda nokrāsa vai dīvaina garša. No vienas puses, tas nav ideāli, bet, no otras puses, japāņi turpina baudīt ilgu mūžu. Iespējams, tas ir saistīts ar viņu unikālajām lietām, kas pieejamas veikalā. Varbūt tas palīdz cilvēkiem dzīvot ilgāk.

Dalies