Sinsay Latvijā: Elegances Paplašināšana un Modes Ceļojums

sinsay

*Šī raksta attēls ir radīts ar mākslīgo intelektu.

Sinsay, populārs apģērbu veikalu tīkls Latvijā, ir daļa no LPP SA grupas, kas tika dibināta 1991. gadā Gdaņskā, Polijā. LPP SA dibinātāji bija Mareks Piečockis un Jerzy Lubianiecs, un sākotnēji uzņēmums darbojās ar nosaukumu “PH Mistral s.c.”, bet četrus gadus pēc dibināšanas tas tika pārdēvēts par LPP.

Sinsay, kas ir jaunākais zīmols LPP zīmolu ģimenē, savu tirgus debiju piedzīvoja 2013. gada 1. martā, atverot savus pirmos veikalus Polijā. Kopš tā laika zīmols ir ievērojami paplašinājies un tagad darbojas 20 tirgos ar 750 stacionāru veikalu tīklu, kā arī ir veiksmīgs tiešsaistes klātbūtnes veids.

Latvijā Sinsay turpina paplašināties, plānojot atvērt vairākus jaunus veikalus dažādās pilsētās, tostarp Daugavpilī, Jēkabpilī, Cēsīs un Ķekavā. Šo paplašināšanos uzskata par nozīmīgu attīstības soli zīmolam Latvijas tirgū.

Sinsay ir apņēmies ievērot vides ilgtspējību. Zīmols ir apņēmies līdz 2025. gadam padarīt 50% sava apģērba videi draudzīgāku, kā daļu no tā Eco-Aware kolekcijas. Turklāt Sinsay cenšas līdz 2025. gadam sasniegt nulles izmešu līmeni bīstamu ķīmisko vielu ražošanā, cieši sadarbojoties ar saviem ražošanas piegādātājiem, lai sasniegtu šos ilgtspējības mērķus.

Dalies