Zviedru Azartspēļu Inspektorāts (Spelinspektionen) ziņo, ka divi jauni nelicencēti operatori mērķē uz spēlētāju piesaisti Zviedrijā.

Zviedrijas regulatora spelinspektionen logo

Jaunākie aizlieguma rīkojumi tika izdoti attiecībā uz “Direx” un “N1 Interactive”, ar nolūku apstādināt to darbību tirgū.

“Direx” ir 29 domēni ar Kurakao licenci, un tam ir ofisi gan Dienvidamerikā, gan Kiprā, un tie ir apsūdzēti par savu zīmolu reklamēšanu zviedru spēlētājiem caur saistītajiem partneriem.

“N1”, kas atrodas Maltā, ir apsūdzēts par līdzīgu Zviedrijas likumu pārkāpšanu, tam ir 21 zīmols.

Abos gadījumos, operatoriem nav izdevies ieviest vietnē kontroli, lai novērstu Zviedrijas apmeklētāju reģistrāciju un iemaksu veikšanu.

Šobrīd ir 23 aizlieguma rīkojumi, kas izsniegti ārzemju vietnēm, tomēr divi – ar “Rebels Gaming” un “Gammix” saistītie tikuši atcelti.

Lai gan Zviedru Azartspēļu Inspektorāta centieni apkarot nelicencētas aktivitātes pēdējā laikā ir kļuvuši intensīvāki, inspektorāts turpina arī uzmanīgi vērot valsts licencētos azartspēļu operatorus.

Nesen ticis izteikts brīdinājums pēc aptaujas veikšanas, kas atklāja, ka licencēto kazino stratēģijas, lai novērstu azartspēļu atkarību spēlētāju vidū nav īsti izprotamas. Tāpat, tika izveidotas jaunas vadlīnijas naudas atmazgāšanas apkarošanai.