Delfi – vispopulārākais ziņu portāls Latvijā

Delfi

Vai tiktiešām Delfi ir vadošais ziņu portāls Latvijā? Kāpēc Delfi ir nosaukts par vispopulārāko ziņu portālu Latvijā? Atbilde ir pavisam pārsteidzoša! Kādas ir vismeklētākās frāzes meklētājā Google? Veicot izpēti par meklētākajām frāzēm Google, atkāts, ka tieši frāze “Delfi” ierindojās 6. vietā kā sestais meklētākais atslēgvārds. Un no atslēgvārdiem tas ir pirmais ziņu portāla nosaukums sarakstā. Tātad tas nepārprotami liecina par to, ka šis portāls 2023. gadā tik tiešām ir vadošais ziņu portāls Latvijā. Lasītāji tam ir izrādījuši uzticību ar apmeklēšanas biežumu. 

Portāls piedāvā dažādu tēmu ziņas un arī analītiskās žurnālistikas materiālus. Delfos ir pieejami arī ziņu ieraksti audio formātā, kas īpaši atvielgo ziņu satura patērēšanu. Arī lietotāja pieredze ir augstākajā līmenī un tīmekļa vietne ir ārkārtīgi mūsdienīga, ko nevar teikt par daudziem citiem ziņu portāliem Latvijā.

Konkurenti

Ar šo portālu visizteiktāk konkurē portāls Tvnet, kas Google meklētāko frāžu vietā seko jau 9. vietā. No tā tikai nedaudz atpaliek “Kas Jauns”, kas ierindojās 11. vietā Google meklētāko frāžu sarakstā. 17. vietā seko Apollo. Citi Latvijas ziņu portāli Google meklētāko frāžu augšgalā tomēr nemaz neparādās.

Delfu abonements – vai ir vērts to pirkt?

Abonējot Delfi+ maksas ziņu pakalpojumus, izpētījām par maksu pieejamā satura kvalitāti, lai iegūtu īsu apskatu un izteiktu Jums savas atsauksmes. Visizteiktāk iezīmējās divi iespaidi, no kuriem viens labs, bet otrs – negatīvs. Labais iespaids ir tāds, ka par maksu pieejamās ziņas nu dien ir interesi piesaistošas un šķiet aizraujošas. Ko lasīt ir pietiekoši daudz un dažādām gaumēm. Tālāk jāuzdod jautājumu – vai par šo maksas saturu ir vērts izdot naudu? Daļēji – jā. Kāpēc tikai daļēji? Tāpēc, ka maksas vērts ir pētnieciskais saturs, piemēram, biznesa un ekonomikas tematikā vai sadzīviskās lietās. Savukārt izklaidējošais saturs patiesībā nav maksāšanas vērts, jo bieži vien materiāls iegūts no resursiem, kuri bez maksas ir atrodami internetā angļu valodā. Tas gan nāk par labu angļu valodas pratējiem, kamēr tiem, kas ar angļu valodu ir uz “Jūs” joprojām var noderēt portāla maksas versija.

Uzzini visu populārāko Latvijas ziņu portālu sarakstu šeit!

Arī tev ir savi iespaidi par Latvijā populārāko portālu? Droši raksti tos komentārā lapas apakšā!

Spread the love

2 Comments

 1. Diemžēl Google nelietoju. Vai Jums ir arī kādas tēmas tai auditorijas daļai (68% no .lv trlpas fiziskajiem ciemiņiem), kas lieto citus resursus?
  Kaut kā Google kopienas tēmu izvēle pēdējos 4.7gadus neierullē.
  Man kaut kā ir sveša koncepcija, ka manai dzīvei ir jāaizrit biznesa struktūru angažētā telpā, vienalga vai fiziskā vai virtuālā. Orvels par šo cietumu variāciju dzeju uzrakstīja jau 40-to gadu beigās. Brīnums, ka neesat vēl izlasījuši abas grāmatas.
  Kurā vietā šobrīd ir divgades sērga? Stāvus guļošie man stāsta, ka lelles pieprasījumā ierakstot “striķis”, tā tik un tā parādās atrasto rezultātu augšdaļā. Šomēnes ir kādas izmaiņas?
  Sakiet, vai Jūsu žurnālistu pulkā var iekļūt? Es domāju, vai Jūs esat AI-kā-sāp, vai arī uzzvanot uz Jūsu telefona numuru, otrā galā kāds atbild bez botu palīdzības, kad vispār nonāk līdz atbildēšanai. Varbūt abonaments nav nemaz sasniedzams.
  Šo laikam nesapratāt. Labi pajautāšu savādāk: Jūsu rakstu publicēšanas ātrums katram atsevišķam žurnālistam iekļaujas 5 raksti 8 dienās?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEnglish